Opalanie natryskowe

Glow Room

Afgańska 8a, Wrocław

0.00

0 opini

Certyfikat

MG Centrum Urody Wrocław

Ul. Gwarecka 9A/1, Wrocław

0.00

0 opini

Certyfikat

0.00

0 opini

Certyfikat

Ritual

Madalińskiego 9/3, Wrocław

0.00

0 opini

Certyfikat

0.00

0 opini

Certyfikat

Opalanie natryskowe Wrocław

Zabieg opalania natryskowego jest całkowicie nieinwazyjnym i szybkim sposobem na zagwarantowanie sobie egzotycznej opalenizny w kilkanaście minut. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni — ponadto opalanie natryskowe obejmuje całe ciało lub jedynie jego poszczególne fragmenty. Do uzyskania estetycznej opalenizny wykorzystuje się DHA naturalnego pochodzenia, który wchodzi w reakcję z aminokwasami naskórka, tworząc naturalnie brązowy odcień skóry. W ofercie można znaleźć wiele produktów o różnych odcieniach — tak, aby każdy mógł dopasować opalanie natryskowe we Wrocławiu do swojej karnacji i oczekiwań.

Opalanie natryskowe to alternatywny sposób na uzyskanie efektu skóry intensywnie muśniętej Słońcem — w porównaniu do klasycznego opalania lub częstych wizyt na solarium nie stwarza ryzyka powstania negatywnych skutków ubocznych, a przy tym jest bardzo łatwy w aplikacji. Opalanie natryskowe we Wrocławiu wykonywane jest przez wyspecjalizowaną osobę, która dokładnie pokrywa nawet najmniejsze fragmenty skóry preparatem.

Decydując się na zabieg, warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią pielęgnację zarówno przed aplikacją produktu, jak i po niej, aby zachować jak najdłuższą trwałość brązującego efektu. Produkty stosowane podczas opalania natryskowego pozbawione są nieprzyjemnego zapachu, charakteryzują się organicznym pochodzeniem, są przyjazne dla wegan, a oprócz tego gwarantują opaleniznę bez żółtych lub pomarańczowych tonów.