Opalanie natryskowe Szkolenie

Oferujemy szkolenia z opalania natryskowego z najbardziej doświadczonymi, polskimi specjalistkami - 4 naszych TanExpert Master łącznie posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży. Kursy z opalania natryskowego prowadzone są w następujących miejscowościach: Szczecin, Warszawa, Kalisz, Piekary Śląskie. W naszym zespole możesz liczyć na merytoryczne wsparcie i w pełni partnerskie podejście na każdym etapie współpracy. Rozwój i pozytywne relacje to dla nas fundamentalna wartość pracy zawodowej. Naszym priorytetem jest najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń z opalania natryskowego. Ponadto dbamy o stałą dostępność produktów i kosmetyków do opalania natryskowego. Zapewniamy ekspresową realizacje wszystkich zamówień złożonych w sklepie internetowym TanExpert24. Kładziemy szczególny nacisk na doświadczenie naszych szkoleniowców, dlatego współpracujemy w tym obszarze wyłącznie z pozytywnie zweryfikowanymi ekspertkami, które od lat działają z powodzeniem w branży opalania natryskowego. Według przyjętych kryteriów - szkoleniowcem może być osoba, dla której opalanie natryskowe stanowi główną lub dominującą oś działalności biznesowej. W ten sposób gwarantujemy naszym kursantom najlepszy poziom świadczonych szkoleń. 

Część teoretyczna

(wdrożenie w świat samoopalaczy)

Część praktyczna

(pod okiem TanExpert Master)

Certyfikat TanExpert

Zarobki

Średnia cena opalania natryskowego całego ciała wynosi 100 zł, a czas realizacji takiej usługi to max 30 minut. Zobacz ile może zarabiać opalając natryskowo 5x w tygodniu.

Tygodniowo Miesięcznie
2 zabiegi / dzień 1000 PLN 4000 PLN
4 zabiegi / dzień 2000 PLN 8000 PLN
6 zabiegów / dzień 3000 PLN 12000 PLN
8 zabiegów / dzień 4000 PLN 16000 PLN
12 zabiegów / dzień 6000 PLN 24000 PLN

Odwiedź nasz InstagramWejdź na profil @tanexpert i poznaj osoby polecające nasze kosmetyki. Dołącz do obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Poznaj bliżej naszych szkoleniowców

Natalia / Szczecin

Od lat zakochana jestem w brązowym odcieniu skóry 🙂 Jestem pasjonatką i zapaloną testerką samoopalaczy, balsamów brązujących i wszelkich alternatyw dla opalania na słońcu i w solarium. Z branżą opalania związana jestem od 2017 roku, na początku współtworząc TIME TO TAN pracowałam na marce Fake Bake (posiadam certyfikat z opalania natryskowego Fake Bake zdobyty podczas szkolenia u ikony tego biznesu – Moniki Naskręckiej), a w 2019 roku rozpoczęłam współpracę z najlepszą na polskim rynku marką TanExpert Oficjalnego Dystrybutora MineTan Polska. Od początku współpracy jestem szkoleniowcem TanExpert Master i dzięki temu mam szansę przekazywać dalej swoją wiedzę i doświadczenie. Moje zamiłowanie do zdrowego opalania starałam się godzić z długoletnią pracą w zawodzie prawnika, jednak finalnie zdrowe słońce wygrało, gdyż jest zdecydowanie bliższe mojemu sercu 🙂 Spod mojej ręki wyszły już tysiące opalonych, zadowolonych klientek – może Ty będziesz kolejna?

668 154 949

Kasia / Warszawa

Nazywam się Katarzyna Janiak i od 6 lat zajmuje się zawodowo opalaniem natryskowym. Od wspaniałych 4 lat posiadam status i doświadczenie szkoleniowca. Natomiast moje zainteresowanie, a właściwie fascynacja tematyką zdrowego opalania zaczęła się ponad 15 lat temu. Inspiracją do bycia ekspertem zdrowej opalenizny, była chęć upiększania kobiet szczególnie tych o wrażliwej, wyjątkowo jasnej karnacji. Może mało kto w to uwierzy, ale sama posiadam taką skórę i doskonale wiem ile znaczy dla kobiety poczuć się fantastycznie, pięknie, apetycznie, zdrowo, świeżo we własnym, zadbanym ciele. Przez te 6 lat pracy w branży , uważnie słuchając klientek, zwracałam szczególną uwagę na ich potrzeby. Każdego dnia w mojej pracy staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z moimi klientkami. Chcąc nieustannie rozwijać się zawodowo i chcąc dawać klientom najlepsze co mogę zaoferować, ciągle testowałam produkty, na których wykonywałam zabiegi. Moim zawodowym marzeniem było pracować w gronie niezwykle utalentowanych i zdeterminowanych ludzi z pasją do wykonywania swojego zawodu. Ponieważ jestem osobą wymagającą zarówno wobec siebie, jak i innych to moje testy trwały dość długo i intensywnie. W 2020 roku podjęłam współpracę z marką TanExpert, jednocześnie stając się TanExpert Masters i natychmiast uruchomiliśmy Warszawski oddział szkoleniowy z zakresu opalania natryskowego. Tym samym otworzyłam swój salon specjalizujący się wyłącznie w zakresie opalania natryskowego. Moja historia zawodowa to dowód ciągłego głodu na rozwój, profesjonalizmu i dążenia do bycia "on top" w branży. Moje psychologiczne wykształcenie oraz ekstrawertyczna osobowość ułatwiaja mi pracę w ciągłym kontakcie z klientkami. To ogromna satysfakcja mieć najlepsze narzędzia do pracy oraz wspaniały zespół TanExpert Team, do którego należę i z którym wspólnie tworzymy nową erę branży opalania natryskowego w Polsce.

604 990 090

Monika / Kalisz

Nazywam się Monika Naskręcka i od ponad 5 lat prowadzę salon w Kaliszu zajmujący się profesjonalnym zabiegiem opalania natryskowego z wykorzystaniem produktów MineTan. Do każdej klientki i kursantki podchodzę indywidualnie, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. W swoją pracę wkładam dużo pozytywnej energii i zapewniam gwarancję zadowolenia z usługi opalania oraz szkolenia. W 2015 roku rozpoczęłam swoją przygodę z opalaniem natryskowym jako ekspertka mobilna. Już po niespełna roku otworzyłam w Kaliszu pierwszy salon specjalizujący się wyłącznie w opalaniu natryskowym. W branży beauty, a dokładniej w świecie produktów samoopalających jestem od ponad 7 lat. Od 2017 roku przeprowadzam profesjonalne szkolenia, a w lutym 2020 roku podjęłam współpracę z firmą TanExpert. Do swojej pracy podchodzę perfekcyjnie w każdym możliwym aspekcie. Przywiązuję dużą wagę do pielęgnacji ciała, ale przede wszystkim do jej przygotowania. Edukuję klientki, ale także kursantki jak ważny jest to aspekt. Kocham swoją pracę i poświęcam jej dużo czasu oraz atencji. To gdzie jestem zawdzięczam swoim klientkom i kursantkom, które odwiedzają mnie z najdalszych zakątków Polski, ale także z zagranicy. Jest mi niezmiernie miło, że zdrowa forma opalania jaką jest właśnie opalanie natryskowe cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

668 373 227

Agnieszka / Piekary Śląskie

Kilka lat temu zaufałam własnej intuicji. Postawiłam na opalanie natryskowe. Wiedziałam, że ta forma opalania jest bezpieczna dla naszego zdrowia, a efekt może być jak po najlepszych wakacjach w życiu.

Zajmuję się opalaniem od 2016 roku, a już od 2017 zaczęłam swoje pierwsze szkolenia. Od tego czasu opaliłam tysiące pięknych ciał i przeszkoliłam setki ekspertów w Polsce i Europie. Kocham to co robię, to moja praca marzeń. Swoją pasję przekazuję dalej na szkoleniach, doszkoleniach, ale również oczywiście swoim klientom, którzy lubią do mnie wracać, nie tylko przed ważną okazją, ale na co dzień, gdy potrzebują poprawy samopoczucia.

Przez 3 lata przemierzałam drogi całego Śląska (i nie tylko), pracując mobilnie. Zdobywając coraz większe doświadczenie oraz zaufanie klienta, odważyłam się w 2019 na otwarcie własnego salonu w moim mieście rodzinnym Piekarach Śląskich i tym samym przekształciłam swoją usługę w stacjonarną. Od 2020 podjęłam jedną z lepszych decyzji biznesowych tj. podjęłam współpracę z marką TanExpert. Pasję opalania łączę z mediami społecznościowymi, co skutkuje od początku sporą rozpoznawalnością mojej własnej marki – Bursztynowej.

794 383 954

Zainteresowana szkoleniem?

Jesteś zdecydowana i chcesz zacząć swój biznes z nami?

Poznaj nasze profesjonalne pakiety szkoleniowe lub skontaktuj się z nami aby omówić wszelkie szczegóły. Z miłą chęcią odpowiemy na każde pytanie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Poznaj ofertę