Opalanie natryskowe

Hawaii Katowice

Hierowskiego 2, Katowice

5.00

3 opini

Certyfikat

Opalanie natryskowe Katowice

Opalanie natryskowe zdobyło ogromną popularność w branży beauty, jako efektowna metoda uzyskiwania egzotycznego odcienia skóry w bardzo szybkim tempie. Sam zabieg polega na aplikacji produktu w formie delikatnej mgiełki, dzięki czemu osoba opalana nie doświadcza żadnego dyskomfortu. Głównym składnikiem aktywnym preparatu jest w 100% organiczny DHA, który odpowiada za powstanie efektu brązującego na skórze. Dzieje się tak, gdy zachodzi reakcja chemiczna między aminokwasami znajdującymi się w warstwach skóry a preparatem. 

Dla wielu klientów i klientek opalanie natryskowe w Katowicach to znakomita alternatywa od klasycznego opalania na Słońcu, które może wiązać się z licznymi skutkami ubocznymi. Oprócz tego zabiegi opalania stały się popularne wśród osób uczęszczających na solarium. Efekt brązujący uzyskany podczas rozpylania mgiełki charakteryzuje się o wiele lepszym bezpieczeństwem zarówno dla skóry osoby opalanej, jak i głębszych warstw tkanek ciała.

Preparaty wykorzystywane do opalania natryskowego w Katowicach składają się z DHA o naturalnym pochodzeniu — pozbawione są zbędnych dodatków, które mogłyby generować nieprzyjemny zapach lub niepożądane reakcje skórne. Dodatkowo nie skutkują powstawaniem pomarańczowych ani żółtych tonów na ciele. Oprócz tego określane są jako produkty przyjazne dla wegan, ponieważ nie były testowane na zwierzętach.