Opalanie natryskowe

Salon Kosmetologii Perła

Sielska 14, Poznań

0.00

0 opini

Certyfikat

Kamila Bartnicka TanExpert

Luboń, Poznań

0.00

0 opini

Certyfikat

0.00

0 opini

Certyfikat

Perfect Tan & Beauty

Towarowa 39, Poznań

5.00

1 opini

Opalanie natryskowe Poznań

Opalanie natryskowe w ostatnim czasie podbiło serca wielu klientek i klientów, którzy docenili naturalne właściwości brązujące preparatów w ekstremalnie szybkim czasie. Dzięki temu zabieg stał się rozpoznawalny jako zdrowsza alternatywa od zwykłego opalania na Słońcu lub w solarium. Warto zwrócić uwagę, że opalanie natryskowe nie wiąże się z negatywnym wpływem promieni słonecznych na ludzką skórę.

Dodatkowo preparaty do opalania natryskowego w Poznaniu bazują na DHA organicznego pochodzenia, który wchodzi w interakcję z aminokwasami wierzchnich warstw naskórka, zmieniając ich zabarwienie. Aby zachować estetyczne walory jak najdłużej, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry przed zabiegiem.

Do opalania natryskowego w Poznaniu używa się kilkunastu odcieni płynów, co pozwala idealnie dopasować pożądany odcień do oczekiwań i karnacji klientów. Ponadto zabiegi bazują na produktach z DHA o organicznym pochodzeniu, które nie są testowane na zwierzętach, pozbawione są nieprzyjemnego zapachu sztucznych samoopalaczy, a co najważniejsze nie pozostawiają pomarańczowych lub żółtych smug i przebarwień. Dodatkowo specjalistyczne preparaty określane są jako produkty bezpieczne dla wegan. Gwarantują egzotyczną opaleniznę skóry w kilkanaście minut bez żadnych negatywnych skutków.