Rolewicz Beauty

Certyfikat

Grudziądz

Cennik

Zabieg opalania natryskowego
Opalanie całego ciała 120
Opalanie połowy ciała 60
Karnety
4 zabiegi 400

Opis

Zdrowa opalenizna w Twoim zaciszu domowym! Jako doświadczony kosmetolog z pasją do piękna, oferuję Ci nie tylko promienną opaleniznę na skórze, ale także unikalne doświadczenie. Moje bogate doświadczenie jako wykładowcy i szkoleniowca w branży beauty gwarantuje, że każda aplikacja opalania natryskowego zostanie przeprowadzona z precyzją i według najnowszych trendów. Pozwól mi podkreślić Twoją urodę i pewność siebie!

Galeria

Opinie

Dbamy aby opinie w naszym serwisie były w 100% prawdziwe.

 • Justyna

  Super robota! Opalenizna wygląda tak naturalnie i ładnie, że wszyscy myślą, że wróciłam z wakacji. Dodatkowo, Ewelina była bardzo miła i profesjonalna (dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, bo miałam trochę obaw). Polecam gorąco i sama na pewno jeszcze skorzystam!

  2023-09-04 10:08:13

 • Karolina Szulga

  Miałam przyjemność skorzystać z opalania natryskowego wykonanego przez Panią Ewelinę. Idealnie dobrany odcień, opalenizna równomierna. Polecam i zachęcam do skorzystania z profesjonalnej obsługi klienta.

  2023-09-04 19:58:18

 • Karolina

  Opalanie natryskowe u Pani Eweliny to sama przyjemność! Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczyła: jak się przygotować, jak wygląda sam proces opalania oraz jak pielęgnować skórę, aby efekt utrzymał się jak najdłużej. Odcień opalenizny dobrany przez Panią Ewelinę trafiony, efekt końcowy mega naturalny. Polecam!

  2023-10-13 12:10:16